KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13955001
nr 1395 5001
Gérard Titus-Carmel
(f. 1942), Frankrike
Etsningar, 3 st, Signerad, numrerad 79/100,60/100 respektive 18/100, daterad -74. Bladets mått: ca 75x56 cm, oramade lösa blad
Gérard Titus-Carmel, fransk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 3 maj 2021
kl 18:31:31
100 kr
Gérard Titus-Carmel
Läs mer om Gérard Titus-Carmel
Gérard Titus-Carmel
nr 1395 5001
Gérard Titus-Carmel
(f. 1942), Frankrike
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 150 kr |
måndag 3 maj 2021 |
Gérard Titus-Carmel